Дизайн інтер'єру

ВІД 3D ДИЗАЙНУ ДО РЕАЛЬНОСТІ
ПРЕМІУМ СЕРВІС ІНТЕР'ЄРУ У ШОУРУМІ

У Roche Bobois ми знаємо, що внутрішня обробка — це важливий проєкт, як саме і Дизайн інтер'єру. Чи хочете ви повністю відремонтувати будинок чи шукаєте ідеальний предмет меблів для конкретної кімнати, ми тут, щоб допомогти. Наші спеціалізовані команди досвідчених фахівців, оснащені за останнім словом Інструменти 3D-дизайну у вашому розпорядженні, щоб втілити ваші ідеї в життя.

ВАШ ПРОЄКТ В 4 ЭТАПИ

Зустріч

Перша зустріч з вашим дизайнером інтер'єру є відправною точкою для завершення вашого проєкту. Дизайнер інтер'єру оцінить, як ви використовуєте кімнати в вашому домі, ваші обмеження, ваш смак і ваші очікування, щоб отримати повне уявлення про ваш Дизайн інтер'єру.

ПЛАНУВАННЯ ТА ВИБІР ПРОДУКТІВ

В основі ваших специфікацій ми можемо створити надзвичайно детальний план вашого внутрішнього простору. Точні виміри існуючих деталі, точне розташування дверей і вікон: кожна деталь використовується для створити абсолютно реалістичний рендеринг. Потім ми пропонуємо вибір продуктів і макета, які відповідають вашим потребам і смаку. Після вибору ваших продуктів ми працюємо з вами, щоб визначити кольори, матеріали та оздоблення.

THE RANGE


• 2 великі колекції: Сучасники та нуворісти
• 250 моделей диванів і крісла
• 135 моделей коктейльних столиків
• 80 обідніх столів
• 100 стінових блоків
• Всього понад 1500 продуктів, покриття всіх видів меблів і аксесуарів для будинку.


CUSTOMISATION


Майже всі продукти можуть бути повністю налаштовані.
• розміри на замовлення
• широкий вибір шкір і тканину
• різні матеріали і обробка


Можливості безмежні

ВАШ МАЙБУТНІЙ ВНУТРІШНІЙ ПРОСТІР У 3D

Ми використовуємо інструменти 3D-дизайну для створення повного рендеринга, щоб показати різні текстури, освітлення і кольору. Цей рендеринг дає вам можливість побачити, як ваш вибір продуктів буде виглядати насправді Ваше внутрішній простір. Ви можете змінити точку огляду, збільшити деталі, або обрати перегляд всю кімнату. ІнтерьеруууЕто майже як якби ви вже там.

ВІД 3D ДО РЕАЛЬНОСТИ

Ваша меблі виготовлені в кращих європейських майстерень. Ми тоді організувати доставку, збірку і установку вашої продукції кваліфіковані фахівці. Ваш дизайнер інтер'єру допоможе вам Ви через кожен крок процесу.

 

З ВАМИ КОЖНИЙ КРОК ШЛЯХУ

У Roche Bobois кожен проєкт індивідуальний, тому що кожен клієнт унікальний. Через спільний діалог ми використовуємо наш досвід проєктування і savoir-faire, щоб допомогти вам на кожному етапі шляху, гарантуючи, що ваш проєкт відмінно виконаний. Ось що таке Roche Bobois' French Art de Vivre.