Доставка

Виконання кожного замовлення має для нас першорядне значення. Доставка Roche Bobois, для неї, кожен предмет ретельно готується і перевіряється перед вантаженням. Наші відділи доставки мають все необхідне обладнання для установки вашої меблів в найкращих можливих умовах, незалежно від конфігурації вашого будинку.

 Доставка та організація замовлень – одне з ключових питань для нашого інтернет-магазину.


Відсутність гнучкості в плані вибору можливих варіантів доставки – одна з основних причин відмови від покупки і фактор, який впливає на конверсію. Уся справа в очікуваннях різних категорій покупців: якщо одні готові почекати, заощадивши на вартості доставки, то інші, навпаки, готові заплатити більше, але куплений товар потрібен їм якомога швидше. І завдання власника бізнесу – задовольнити потреби кожного з цих типів клієнтів.

Спеціальне рішення.

Спеціальне рішення по преміум доставці предметів інтер'єру: обробка в спеціально обладнаному приміщенні, виділений захищений периметр з обмеженням доступу і додатковим відеоконтролем, транспортування в упаковці з системою захисту від пошкоджень, обов'язкове оголошення цінності.

Власна служба доставки. Наш інтернет-магазин організував власну службу доставки. Висока швидкість та гарантія надійності – основні переваги нашої схеми роботи. Але через витрати на організацію та підтримку власної служби доставки на території України і Росії так майже ніхто не працює. Дозволити собі такі інвестиції можуть тільки великі інтернет-магазини в ряді провідних західних країн.

Ми завжди Вам раді! Телефонуйте! Наші менеджери в вашому розпорядженні для отримання всієї необхідної вам інформації щодо замовлення доставки. А також дадуть необхідну Вам інформацію про доставку Вашого інтернет-замовлення.