Умови використання

Умови використання та експлуатації меблів

Закачати PDF-fail

Зазначені Умови використання та правила розроблені для забезпечення незмінності функціональних і якісних характеристик придбаних Вами меблів протягом максимально тривалого періоду зберігання та / або використовувати процесі виробництва придбаних Вами меблів було докладено максимум зусиль для забезпечення якості меблевих ізделій.Ми розраховуємо, що Ви, зі свого боку, також докладіть зусиль до збереження якості меблів, тобто будете дотримуватися цих правил зберігання і експлуатаціі.

1. Правила зберігання меблів: 1.1. Згідно ГОСТ 16371-93 упаковані вироби меблів повинні зберігатися в критих опалювальних приміщеннях при температурі не нижче 2 ° С і відносній вологості 45-70% в положенні, зазначеному маніпуляційні знаки на упаковках.1.2. Не допускається різка зміна умов зберігання - вплив високих і низьких температур, крайньої вологості і сухості повітря поза параметрами, зазначеними в п.1.1.1.3. Упаковані вироби при зберіганні повинні бути захищені від механічних пошкоджень, забруднень, атмосферних опадів, впливу агресивних сред.1.4. Не допускається зберігання упакованих виробів на вологих, холодних, гарячих поверхнях і поблизу від них (мінімальна відстань 0,5 м) .

2. Правила експлуатації меблів:

2.1. Меблі рекомендується експлуатувати в приміщеннях з температурою повітря від +5 до + 30 С і відносною вологістю 60 ± 15% .

2.2. Меблі не слід встановлювати близько до сирим і холодних стін або джерел тепла (мінімальна відстань 0,5 м) .

2.3. Меблі та дзеркала повинні бути захищені від прямого освітлення сонячними променями, так як під його впливом змінюється колір і псується зовнішній вигляд виробу (можуть з'являтися тріщини лакового покриття, плями на дзеркалах) .

2.4. Не слід ставити на поверхню меблів гарячі предмети без теплоізоляційної подставкі.

2.5. Поверхні меблів слід оберігати від впливу рідин, особливо агресивних (спирт, ацетон, бензин, кислоти, луги, масла і т.п.). Рідина, яка випадково потрапила на поверхню, слід негайно видалити сухою тканью.

2.6. Для догляду за скляними і дзеркальними поверхнями з декоративними малюнками слід використовувати тільки засоби м'якого впливу, які не мають абразивний дією і не містять агресивних компонентів. Уважно читайте склад чистячих препаратов.

2.7. Видалення пилу і очищення полірованих і лакованих поверхонь меблів слід проводити сухою м'якою тканиною (фланель, міткаль) з використанням спеціально призначених для меблів неагресивних препаратів. Не допускається застосовувати для очищення поверхонь препарати з абразивним дією, соду, рідини, порошки і пасти, не призначені для догляду за меблями! 2.8. Меблі для лежання - ліжко (ГОСТ 19917-93) - складається з функціональної частини, призначеної для впливу навантаження при експлуатації - решітка підматрацника на ніжках, матрац; а так само декоративної частини, не є опорним елементом - спинки ізножья і ліжка.

В конструкції ліжка використовуються навісні спинки. Не слід використовувати елементи декоративної частини ліжка в якості опори (спиратися, сидіти на них). Розміщувати ліжко рекомендується таким чином, щоб спинка головах розташовувалася впритул зі стіною або іншій плоскій вертикальною опорою. Не рекомендується вставати ногами на ліжко, стрибати на кроваті.2.9. При експлуатації корпусних меблів не допускається статичне вертикальне навантаження в одній точці на дно ящиків - більше 5 кг, на полиці (шаф, стелажів) - більше 10 кг, на стільниці - тумби - більше 20 кг.2.10. Для збільшення терміну експлуатації виробу слід періодично змащувати направляючі рейки парафіном, регулювати петлі і замки вироби, а також підкручувати гайки, болти, шурупи при ослабленні з'єднань.

КЕРІВНИЦТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ (Умови використання)

Чарівність, краса і дотик шкіри, розробленої спеціально для Roche Bobois, є результатом процесів, які виконуються в шкіряних заводах. Ці процеси можуть бути зведені до двох основних етапів: перший етап полягає в перетворенні сирого шкури в продукт, який є здоровим, м'яким, непроникним і довговічним. Другий етап полягає в використанні процесів обробки для додання остаточної естетики шкіри (харчування шкіри, фарбування, нанесення барвників і поліпшенню поверхні і т. Д.). Шкура перетворюється в шкіру, і ці процеси привносять в вашу меблі Roche Bobois все особливості.

ШКІРА, АВТЕНТИЧНИЙ МАТЕРІАЛ (Умови використання)

Процеси дублення і обробки перетворюють шкіру в якісний продукт. Проте, процес засмаги не стирає недоліки кожі.Маркіровка життя тварини на пасовищі є знаком автентичності і вбудована в шкіру. Ці маркування зазвичай невловимі і не погіршують якість шкіри (шари шкіри, розтяжки, загоєні рани, укуси комах) .Вони забезпечують доказ натуральної шкіри з неушкодженим зерном.После декількох місяців використання шкіра рухається і розтягується через коливання температури і поступово приймає своє остаточне фізичне стан. Шкіра адаптується до умов навколишнього середовища і часто зберігає деяку залишкову еластичність шкіри. Це природне явище, яке однаково для шкіри, використовуваної в одязі або інших шкіряних виробах, розрізняється по видимості в залежності від інтенсивності його використання, навколишнього середовища (температура, вологість і т. Д.), Гнучкості сидінь і товщини сидінь. натуральна шкіра.

I. ПОРАДИ та УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ

Щоб ви могли повною мірою насолодитися шкіряними сидіннями і забезпечити їх довговічність, ми рекомендуємо дотримуватися деяких основних правіл.Кожа чутлива до тепла і світла, навіть до віддзеркалень, в різній мірі залежно від типу обробки. Ці фактори можуть висушити шкіру і притупити яскравість її цветов.Еслі можливо, ваші сидіння повинні бути розташовані таким чином, щоб уникнути прямого впливу сонця і місяця, а також не повинні бути розташовані дуже близько до окнам. Не розміщуйте сидіння поруч з джерелом інтенсивного тепла ( камін, радіатор або інший опалювальний пристрій) . Соблюдайте і дотримуйтесь інструкцій по догляду, щоб зберегти фізичні та естетичні якості кожі.Не чекайте, поки предмет не забрудниться, щоб виконати технічне обслуговування, і не питайт сь чистити, видаляти плями і т. Д.

Без відповідних продуктов.Кожа довговічна, але схожа на вироби з дерева або будь-який інший матеріал, вона чутлива до фізичних пошкоджень, які можуть вплинути на її гарний зовнішній вигляд (подряпини від гострих предметів або домашніх тварин , тертя від тканини або подряпини одягу, заклепки або пряжки одягу і т. д). Обов'язково уникайте цього виду шкоди для шкіри. Особливу увагу слід приділити деяким джинсам, обробка яких може переносити свої кольори на шкіру, особливо легку, і які можуть бути не фіксується.

II. Регулярне ОБСЛУГОВУВАННЯ

-ДОПОМОГА: кількість пилу і бруду, які накопичуються на вашій шкірі, відповідає кількості, яке накопичується на дерев'яних меблів, яку ви регулярно перете, тому що вона добре відна.Чтоби не допустити потрапляння пилу в шкіру і втиснути її в складки шкіри, не забувайте пил щотижня, особливо якщо на дивані є м'яке сидіння. Пропилососьте насадку з м'якою щіткою або протріть м'якою вологою тканиною по поверхні шкіри.


- ОБСЛУГОВУВАННЯ: догляд за шкірою необхідний для збереження естетики і зовнішнього вигляду шкіри в найближчому майбутньому. Технічне обслуговування повинно виконуватися в два етапи, чотири рази на рік: 1. Очістка.Етот процес видаляє всю жирну або липку пил, а також звичайні сліди і плями від використання, які не видаляються при регулярному видаленні пилу. Частка також допомагає підготувати шкіру до нанесення захисного засобу, який наноситься на чисту поверхню. Частка в першу чергу робить продукт більш ефективним, так як він повинен проникати або полимеризовать поверхню шкіри, в залежності від її типу отделкі.2. Захист: цей процес належним чином захищає шкіряну оббивку від всіх можливих пошкоджень (захист від висихання, плям, тертя і зміни кольору через світло). Захисний продукт активно створює захисний бар'єр від шкоди, яка може вплинути на шкіру. Дотримання частоти обслуговування підтримує постійний захист вироби і зберігає його ефективність.

III. ОЧИЩЕННЯ

- ОЧИЩЕННЯ:
Очистіть за допомогою «м'якого миючого» шампуню, що входить в спеціально розроблений для цієї мети набір для догляду за шкірою Roche Bobois, або за допомогою очищаючого розчину (розбавте трохи мила «Марсель» (м'яке мило) або аналогічний засіб в контейнері). теплої води, уникайте використання мила або миючих засобів) .Процедура: Нанесіть шампунь «м'яке засіб для чищення» на губку з набору або на іншу неабразивну м'яку губку. Змастіть виріб, віджавши губку, і очистіть його маленькими круговими рухами, щоб у продукту був час для правильного видалення речовин з складок на шкірі. Намагайтеся не витирати шкіру занадто сильно. Очищуючий ефект досягається реакцією продукту і часом, який ви даєте продукту действовать.Ізбегайте замочування шкіри. Регулярно промивайте губку, щоб видалити відновлені речовини. Після очищення промийте губку, щоб видалити миючий засіб, протріть нею шкіру і дайте висохнуть.Прімечаніе: для зернистої шкіри ми рекомендуємо використовувати м'яку щітку (шовкове волосся) при нанесенні шампуню. Використання щітки невеликими круговими рухами активує процес очищення і запобігає застою речовин в складках.


- ПІДТРИМКА:
Цей процес виконується з використанням «крему для догляду» з набору для догляду за шкірою Roche Bobois і додається тканини. Існує також набір для шкіри, чутливий до впливу ультрафіолетових променів. Цей продукт обмежує ці ефекти на додаток до забезпечення захисту. Якщо у вас немає певного продукту, вам слід вибрати продукт-замінник, який володіє такими ж захисними і живильними властивостями. Уникайте будь-яких аерозолів з розчинниками і будь-яких продуктів на основі олії або жіра.Порядокдействій: Нанесіть невелику кількість продукту на прикладену тканину і розподіліть продукт без втирання, щоб рівномірно покрити поверхню шкіри. Добре наносите продукт на зони відпочинку, підлокітники і спинки. Дайте висохнути, а потім відполіруйте шерстяною тканиною, якщо ви хочете отримати глянсовий ефект.

ПЛЯМИ

Всі шкіри, отобрані Roche Bobois, проходять захисну обробку на всій шкірі або на поверхні в шкіряному заводе.Регулярное технічне обслуговування допомагає підтримувати цей захист і полегшує процеси видалення плям. Для випадкових плям, ретельно подбайте про них якомога швидше. Перед використанням продуктів для процесів видалення плям видаліть якомога більше фарбувального речовини, використовуючи всмоктуючу тканину без втирання.

  • 1. Виберіть відповідну методологію і продукти з інструкції з видалення плям (розділ VI) .
  • 2. Після локального тесту на прихованому або непомітній ділянці шкіри, приступайте до видалення плям, слідуючи інструкціям.Ізбегайте тертя; Ефект продуктів і процедури є достатніми для досягнення ефективного видалення плям. Однак, якщо ви не отримаєте задовільного результату, не наполягайте на використанні інших методів. Не використовуйте небезпечні продукти, які можуть змінити шкіру і створити додаткові проблеми. В цьому випадку зверніться до місцевого сервісного виставковий зал Roche Bobois або до професіонала.

V.ВИДАЛЕННЯ ПЛЯМ І ДОГЛЯД ЗА ШКІРОЮ

• Процедура № 1
Смочіте  м'яку побутову губку шампунем з «м'яким миючим засобом», що містяться в комплекті для догляду за шкірою Roche Bobois, або миючим розчином, зазначеним в розділі «Очищення» даного розділу. Інструкція з експлуатації. Промийте виріб губкою і промокніть пляма або робіть невеликі кругові рухи, що не стираючи кожу.Дайте час продукту діяти. Повторіть процес, якщо це необхідно. Очистіть приношення ділянка губкою після промивання чистою водою. Коли профілактичне обслуговування з використанням захисного крему проводиться регулярно, «м'яке засіб для чищення» видаляє найбільш поширені пятна.
ВАЖЛИВО: після видалення плям нанесіть захисний крем для адекватного захисту шкіри в місці появи плям.
• Процедура № 2
Використовуйте спрей для видалення плям Roche Bobois для масла, жиру, шкірного сала або подібних плям. Розпорошите продукт на відстані близько двадцяти сантиметрів від шкіри, щоб нанести його на пофарбовану область. Використовуйте спрей навколо пятна.Дайте висохнути. Продукт (суміш абсорбуючої порошку і знежирювачах) при висиханні перетвориться в білий порошок. Залиште продукт на одну-дві години. Видаліть пил за допомогою пилососа. Повторіть процес, якщо це необхідно. Після видалення плями використовуйте процедуру № 1 для очищення і захисту кожі.
Увага: для плям від себореї може бути невелике знебарвлення, яке залишається після видалення плями. Ця зміна кольору не пов'язане з засобом для виведення плям, але зазвичай є результатом тертя голови при використанні сидінь і кислотності шкірного сала на шкірі голови.

VI. ПРИМІТКА ПРО ВИЛУЧЕННІ ПЛЯМ

Тип плями - процедура
-Рідкі чорнила: зверніться в салон Roche Bobois.
- Ручка: використовуйте засіб для виведення плям, який схожий на продукти Roche Bobois тільки для пігментовані шкіри. Ви також можете використовувати суміш з 1/4 води і 3/4 спірта.
Окуніте ватний тампон в суміш і акуратно протріть пляму. Після видалення плями, не забудьте слідувати з процесами захисту кожі. Якщо пляма проникла у шкіру і не виходить, не намагайтеся використовувати інші методи; зв'яжіться з вашим виставковим залом Roche Bobois.
- Попіл: процедура № 1.
- Фарба на водній основі: процедура № 1.
- Фарба на основі розчинника: зверніться до місцевого виставковий зал Roche Bobois
- губна помада: процедура № 1.
- цукор, їжа: процедура № 1.
- Молоко: процедура № 1.
- Кров: процедура № 1 або суміш 10% білого оцту і 90% води. Промийте губкою і захистіть шкіру захисним кремом.
- Масло, жир, шкірне сало, піт: процедура № 2.
- Сеча: процедура № 1.
- Бруд: процедура № 1.

ТЕКСТИЛЬ (Умови використання)

ПІДКАЗКИ

Як і всі текстильні матеріали (килими, килимки, штори і т. Д.), І в залежності від характеру волокон ваша оббивна тканина може бути більш-менш чутливою до світла і тепла. Ви повинні розташувати меблі для вітальні таким чином, щоб уникнути прямого впливу сонця і місяця і, по можливості, уникати розміщення меблів поруч з джерелом тепла.Пиль, та ж сама пил, який осідає на вашій дерев'яних меблів, і речовини від використання сидінь (тертя від одягу, рук, невеликих випадкових плям і т. Д.) є основними факторами, які псують текстиль і впливають на його зовнішній від.Не чекайте, поки сліди, які з'являються на найбільш відкритих частинах сидіння, стануть занадто виразними, перш ніж виконувати рекомендоване технічне обслуговування.

Пил
Це повинно відбуватися регулярно, щоб видалити пил, який осідає на текстилі і подрібнюється в тканину за допомогою сіденій.Ешьте щотижня, використовуючи дуже м'яку щітку. Уникайте твердих щіток, які можуть стирати поверхню тканини і створювати ефект згортання (розрив текстильної пряжі) і / або піллінг.

Некоторие тканини в колекції Roche Bobois проходять захисну обробку під час виробництва, і всі інші можуть отримати цю обробку, замовивши її в вашому виставковому залі Roche Bobois.Обработка запобігає проникненню плям в тканину і полегшує їх удаленіе.

Для випадкових і точкових плям, ретельно подбайте про них якомога швидше; Не чекайте, поки плями впітаются.Перед використанням рекомендованих продуктів для процесів видалення плям видаліть якомога більше мокрих або сухих плям за допомогою вбирає ткані.Для сухих плям злегка почистіть і протріть забруднену поверхню пилососом. Див. Умови іспользованія

Процесси видалення плям - Совети1. Виберіть відповідний метод в залежності від типу плями в таблиці видалення пятен.2. Після локального тестування на прихованому або непомітній ділянці шкіри, приступайте до видалення плям, слідуючи інструкціям різних процедур.Ізбегайте тертя тканини. Нанесіть пляма губкою, і ефект від продуктів буде достаточним.Слішком сильне тертя може вплинути на текстильне волокно і завдати шкоди його естетичному віду. Еслі залишок створює ореол, повторіть процес видалення плям (процедура № 1), намагаючись висушити текстиль: промокніть сухою вбирає тканиною або використовуйте вакуумну насадку, щоб видалити якомога більше вологи, перш ніж наносити порошок для видалення плям. , Ви можете висушити зволожену область швидше, використовуючи фен круговими рухами, зовні до внутрішньої частини області, яку необхідно висушити. Уникайте перегріву тканини. Див. Умови іспользованіяПрімечаніе: щоб дозволити абсорбується порошку працювати належним чином, обов'язково нанесіть його на тканину (обприскайте або розподіліть вручну) .

II. ПРОЦЕДУРА ВИДАЛЕННЯ ПЛЯМ

• Процедура № 1

Смочіте чисту губку шампунем, що містяться в наборі для видалення плям Roche Bobois, або розчином для видалення плям (суміш 5% нейтрального рідкого мила, такого як Woolite®, і решті холодної води) .Промокніте пляма губкою і увібрати сухий вбирає тканиною, щоб видалити продукт і пляма. Повторіть при необхідності, поки ви не будете задоволені результатом, але уникайте замочування тканини. Не тріть і не тріть забруднену область, щоб уникнути зміни ткані. После завершення процесу видалення плям і повного висихання пофарбованої області, змочіть зволожену частину абсорбуючим порошком для видалення плям, щоб видалити залишки і запобігти появі ореолу. Дайте висохнути, потім пропилососите, використовуючи наконечник пилососа з м'якою щеткой.Удаленіе плям за допомогою пилососа (для глибоких або мокрих плям) .Нанесіте плямовивідник або рекомендований миючий розчин і промокніть губкою, щоб активувати ефект очищення.

Пропилососьте пляма круглим наконечником пилососа, використовуючи середню потужність на всій площі, навколишнього вологу зону.Повторіте, якщо необхідно, нанесіть абсорбуючий порошок, дайте висохнути і пилососите абсорбуючий порошок.Прімечаніе: важливо використовувати абсорбуючий порошок. Це витягує залишок забарвлення і запобігає створення ореолу навколо заплямованою області.

• Процедура № 2

Сделайте суміш з 1/3 води, 1/3 з 90 ° спирту і 1/3 білого уксуса. Використувуйте його з процедурою № 1, замінивши шампунь цією сумішшю. (Умови використання)

Примітка: якщо ви не можете приготувати цю суміш продуктів, може знадобитися тест видалення плям з використанням процедури № 1. (Умови використання)

• Процедура № 3

Сделать суміш з 70% води і 30% амміака.Іспользуйте його з процедурою № 1 , замінивши шампунь цією сумішшю. (Умови використання) Примітка: якщо ви не можете приготувати цю суміш продуктів, може знадобитися тест видалення плям з використанням процедури № 1. (Умови використання) • Процедура № 4Нанесіте хлорований розчинник або спирт під кутом 90 ° чистою тканиною і нанесіть мазок без втирання. Нанесіть абсорбуючий порошок і дайте області висохнути і провітрюйте. Повторіть процес, якщо це необходімо.Завершіте процедуру видалення плям, виконавши процедуру № 1 (Умови використання)

III. ТАБЛИЦЯ ВИДАЛЕННЯ ПЛЯМ

Виберіте, яку процедуру використовувати в залежності від типу пятна.Пріменіте першу процедуру, рекомендовану і пояснення в цих інструкціях, і дайте висохнуть.Прекратіте процедуру видалення плям, коли ви домоглися задовільних результатов.Еслі є плями, використовуйте рекомендовані процедури в наступному порядку:

 

Тип пятна Процедура № 1 Процедура № 2 Процедура № 3 Процедура № 4
Кофе чай Икс Икс    
Напитки, Алкоголь Икс Икс    
Вино, пиво Икс Икс    
Сладости Икс      
Горчица, Кетчуп Икс Икс   Икс
фрукты Икс Икс    
Молоко Икс   Икс  
Масло, жир, масло Икс     Икс
Крем для обуви, Была, Помада       Икс
Ручка, чернила       Икс
Кровь Икс   Икс  
Моча, Пот Икс   Икс  
Грязь, сухая пыль Икс      

 

• Інші види плям
Поместіте промокальний папір поверх плями і використовуйте праску (при самій низькій температурі, щоб уникнути зміни або маркування синтетичних волокон) .Удаліте залишки плям, використовуючи процедуру № 4.
- Gum
Cool з використанням аерозолю проти жувальної гумки або пластикового пакета, заповненого льодом. Розкришити і видалити продукт. Будь-яке залишився залишкове пляма можна видалити, намазуючи пляма тканиною, змоченою в хлорованої розчиннику (процедура № 4) .
- Лак для нігтів
Промокніте пляма тканиною, змоченою в ацетоні або амілацетат, щоб розбавити пляма. Потім протріть пляму сухою тканиною, щоб вилучити якомога більше плям. Повторіть при необхідності і закінчите з використанням абсорбуючої порошку після видалення пятен.
УВАГА: ацетон і амілацетат токсічни. Дотримуйтесь інструкцій з безпеки на упаковці продукта. - Краска лак залежності від типу фарби, використовуйте відповідний розчинник фарби, щоб розбавити пляма. Дізнайтеся, де ви придбали фарбу, і обов'язково дотримуйтесь інструкцій з безпеки на упаковці продукту. Завершіть процес видалення плям так само, як і для плям лака.
Щоб уникнути появи слідів очищення на забрудненій поверхні часто необхідно повністю очистити предмет, на якому ви виконували процес.

ЗАГАЛЬНА ЧИСТКА СИДІННЯ

Це робиться, коли, незважаючи на регулярне обслуговування, необхідна повна прибирання, щоб освіжити зовнішній вигляд сидіння (ми рекомендуємо використовувати професійні послуги). • Процедура очищення Рівномірно зволожуйте очищаються поверхні за допомогою шампуню для видалення плям Roche Bobois, що міститься в чистячому наборі , або рекомендованого миючого раствора.Вилейте шампунь в контейнер, занурте губку в рідину і промийте продукт губкою. Періть текстиль, завдаючи піну круговими двіженіямі.Прімечаніе. Щоб уникнути ризику появи залишкового ореолу важливо рівномірно наносити шампунь по всій поверхні обробленого текстіля.Чтоби уникнути залишків, виконуйте цю операцію ретельно, не поспішаючи і обробляючи кожен елемент один за іншим (подушку сидіння, потім підлокітник, потім подушку спини і т. Д.) .

Як тільки обробка закінчена, висушіть оброблену поверхню м'якою тканиною, акуратно потерши її, не викликаючи саден. Цей крок допомагає видалити плями завдяки шампуню.Дайте висохнути, потім пропилососите, використовуючи наконечник пилососа з м'якою щіткою. Цей крок дозволяє видалити залишки шампуню.

Мікрофібра і АЛЬКАНТАРЕ (Умови використання)

Мікроволокна, які покривають сидіння Roche Bobois, прості в догляді. Однак, щоб зберегти їх властивості та забезпечити їх найкращий зовнішній вигляд, необхідно регулярне та відповідне технічне обслужіваніе.Следованіе рекомендованим процедурам технічного обслуговування дозволить вам запобігти появі поверхневих плям і випадкових плям, які виникають при використанні вашої гостіной.
Как і усі текстильні матеріали (килими, килимки, штори і т. Д.),

Мікроволокна чутливі до світла і тепла. Ви повинні розташувати меблі для вітальні таким чином, щоб уникнути прямого впливу сонця і місяця і, по можливості, уникати розміщення меблів поруч з джерелом тепла.Пиль, та ж сама пил, який осідає на дерев'яних меблів, і плями від використання сидінь (тертя від одягу, рук, невеликих випадкових плям і т. Д.) є основними факторами, які псують текстиль і впливають на його зовнішній від.Не чекайте, поки сліди, які з'являються на найбільш відкритих частинах сидіння, стануть занадто чіткими, перш ніж виконувати рекомендований ве обслуговування

I. РЕГУЛЯРНЕ ОБСЛУГОВУВАННЯ

  • Пил
  • Це слід робити регулярно, щоб видалити пил, який осідає на мікроволокна і подрібнюється в тканини за допомогою сідел. Пил з допомогою пилососа з м'якою щіткою. Регулярно чистите щіткою для одягу, щоб зберегти оксамитовий вигляд меблів для вашої вітальні.
  • Плями - Совети
  • Для випадкових і точкових плям, ретельно подбайте про них якомога швидше. Виняткові якості мікроволокна, а також супутні продукти і поради з видалення плям допоможуть її більшість побутових пятен.Перед використанням рекомендованих продуктів для видалення плям видаліть якомога більше мокрих або сухих плям за допомогою всмоктуючої тканини. Для сухих плям злегка почистіть і протріть забруднену поверхню пилососом. Процеси видалення плям - Совети1. Виберіть відповідний процес в таблиці видалення плям в залежності від типу плями.
    2. Нанесіть засіб для виведення плям або рекомендований розчин для видалення плям і промокніть губкою, щоб активувати ефект очісткі.3. Видаліть пляма і розчин для видалення плям, протерши чисту суху тканину по всій зволоженою поверхні невеликими круговими рухами. Продовжуйте використовувати сухі частини тканини для більш ефективного вбирання.
    4. При необхідності повторіть процес видалення плям. Для сухих або старих плям може знадобитися кілька послідовних процесів. Агресивна тертя не покращує результат процесу видалення плям і може пошкодити текстиль. Дайте засобу для виведення плям розчинити плями. Протирання тканини круговими рухами для абсорбції використовується тільки для видалення плям і залишків продукту.
  • Додаткові поради
    Якщо після рекомендованої процедури і використання абсорбуючої порошку все ще залишається ореол, повторіть процес з відповідним засобом для виведення плям. Постарайтеся максимально висушити мікроволокно сухий вбирає тканиною, витягнутої навколо зволоженою області, або за допомогою насадки пилососа, щоб видалити якомога більше вологи, перш ніж наносити абсорбуючий порошок для видалення плям. Ви можете висушити зволожену область швидше, використовуючи фен на розумній відстані (уникайте перегріву тканини). Обробіть пляма якомога швидше, не чекаючи, поки пляма висохне або не стане інкрустованим.
  • Чим швидше ви будете діяти, тим краще пляма буде удалено.Чехли і знімні частини сидіння можна прати. При машинному пранні використовуйте м'який цикл і воду холодної (макс. 30 °) разом з м'яким миючим засобом.
  • Для миття рук ми рекомендуємо використовувати холодну або теплу воду разом з рідким миючим засобом, що захищає колір (наприклад, Woolite®).
    Після полоскання в чистій воді ми рекомендуємо запустити його в режим віджиму на пральній машині перед сушкой.Лучше всього повісити кришки і знімні деталі для просушкі.Когда все буде готово, злегка почистіть чохли, щоб відновити м'який і оксамитовий вигляд тканини.

II. Загальне

  • Коли загальне очищення необхідна для оновлення зовнішнього вигляду сидінь, незважаючи на регулярне обслуговування, у вас є кілька варіантов.Метод неттояжаРавномерно зволожуйте очищаються поверхні за допомогою шампуню Roche Bobois для видалення плям, що міститься в чистячому наборі, або рекомендованого миючого розчину. Чистіть матеріал м'якою кистю або губкою, щоб активувати ефект очищення на всій поверхності.Висушіте оброблені поверхні, акуратно потираючи на них всмоктуючу тканину невеликими круговими рухами; це допоможе зловити всі залишки шампуня.Распиленіе -витяжки
  • Використовуйте распилітельную витяжку з наконечником для меблів, щоб провести більш ретельну очістку.После попередньої обробки певних плям, використовуючи рекомендовані процедури та продукти, приготуйте комерційний розчин продукту за допомогою машини для розпилювальної екстракції (20% продукту , що залишилася вода) або використовуйте розчин базового миючого засобу для захисту кольору (такий як Woolite®: 5% продукт Дісталася вода)
  • Використовуються ручний розпилювач, щоб рівномірний нанести продукт на очищаються деталі.Чістіте тканину м'якою кистю, щоб активувати ефект очищення продукта.Прі обполіскуванні використовуйте распилітельную екстракційну машину тільки з чистою водою, щоб забезпечити рівномірний процес полосканія.Когда закінчите полоскання, висушіть текстиль рівномірно, використовуючи всмоктувальну насадку по всьому очищеного текстилю без впорскування води.Дайте висохнути і почистити текстіль.Профессіональние услугіЕслі вам потрібна допомога професіонала, зв'яжіться з вашим шоу-румом Roche Bobois. Умови використання