Ваша кар'єра у Roche Bobois

Кар'єра у Roche Bobois

Маючи понад 255 виставкових залів по всьому світу в більш ніж 55 країнах світу, ви знайдете в нашій глобальній мережі перспективи кар'єрного росту, безліч культур і місце, яке найкращим чином відповідає вашим умовам. У Roche Bobois ми прагнемо залучати і набирати найталановитіших людей, незалежно від їх рівня досвіду. Ми розуміємо, що різні життєві події і точки зору приносять користь нашому бізнесу, і шукаємо людей з різних верств суспільства, які можуть бути самі по собі й вносити зміни. Roche Bobois пропонує гнучкі, захоплюючі й корисні можливості кар'єрного росту в багатьох різних областях: від продажів, дизайнера інтер'єру до корпоративних посад, таких як бухгалтерський облік, адміністрування, логістика або маркетинг. Зацікавлені в приєднанні до нашої команди?

 Roche Bobois пропонує гнучкі, захоплюючі й корисні можливості кар'єрного росту в багатьох різних областях: від продажів, дизайну інтер'єру до корпоративних посад, таких як бухгалтерський облік, адміністрування, логістика або маркетинг. Система мотивації компанії, заснована на єдиних принципах, вибудувана з урахуванням особливостей мотиваційного профілю різних груп робітників. Робота в нашій компанії — це: Самореалізація в цікавій, творчої діяльності, великі можливості для кар'єрного росту.

Кожний працівник може продемонструвати свої здібності і значимість в компанії. Ми визнаємо і оцінюємо результати діяльності конкретного працівника, надаємо можливості для прийняття рішень з питань, що належать до його компетенції, консультування інших працівників у відповідній сфері. Перед кожним працівником виставляються ясні, конкретні цілі (по SMART), досягненням яких він вносить свій особистий вклад в розвиток компанії.У компанії діє система заохочень за досягнуті успіхи — від публічного висловлення усної подяки до надання додаткових прав і повноважень, просування по служебних сходах. Roche Bobois - чекаємо на вас у команду професіоналів!


МЕНЕДЖЕР

Roche Bobois пропонує гнучкі, захоплюючі й корисні можливості кар'єрного росту в багатьох різних областях: від продажів, дизайну інтер'єру до корпоративних посад, таких як бухгалтерський облік, адміністрування, логістика або маркетинг. Зацікавлені в приєднанні до нашої команди? Напишіть нам листа!